+48 517 034 524

+48 22 579 38 98

SaskaMed Sp. z o.o. Nowaka Jeziorańskiego 48 03-982 Warszawa

Publikacje

Co to jest camel toe? Plastyka warg sromowych
Wskazania do zabiegu plastyki warg sromowych większych
Labioplastyka – plastyka warg sromowych – jak wygląda przebieg operacji?
Przerośnięte wargi sromowe mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Redukcja warg sromowych mniejszych, czyli labiominoroplastyka, jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji w ginekologii estetycznej.
OMG! Punkt G – czy naprawdę istnieje?
Czym jest punkt G?Jednym z najpopularniejszych zabiegów w ginekologii estetycznej jest ostrzykiwanie punktu G, aby zintensyfikować orgazmy. Tymczasem wielu naukowców wciąż kwestionuje jego istnienie. Jak jest naprawdę?
Jak płyn owodniowy pozyskiwany po cesarskim cięciu odmładza okolice intymne?
Jakie substancje są najczęściej stosowane do odmładzania okolic intymnych w Polsce?
Kwas hialuronowy po porodzie – jakie problemy pomaga rozwiązać?
Nowoczesna i świadoma kobieta nie boi się obecnie żądać spełnienia seksualnego, do którego niewątpliwie należy prawidłowe odczuwanie partnera podczas stosunku i orgazm w jego trakcie. Te odczucia niestety ulegają najczęściej pogorszeniu po porodzie drogami i siłami natury. Nie oznacza to jednak, że nie można temu zaradzić. Można.
Polki chcą lepszego sexu !
" Polki chcą lepszego sexu"
Zapraszamy do lektury
W jaki sposób osocze bogatopłytkowe poprawia jakość życia seksualnego kobiet?Osocze bogatopłytkowe znajduje coraz większe i szersze zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny. Pomaga również intensyfikować orgazm u kobiet oraz pobudzić erekcję u mężczyzn.
W jaki sposób osocze bogatopłytkowe poprawia jakość życia seksualnego kobiet?
Osocze bogatopłytkowe (PRP) to odpowiednio przygotowany preparat krwi pełnej pozbawiony czerwonych krwinek. Zawiera wiele czynników wzrostu dzięki czemu działa regeneracyjnie.
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner